Виляреал е недоволен от отменения мач с Барса
Виляреал е недоволен от Ла Лига заради отмяната на мача им с Барселона в Съединените щати.
Мачът от 17-ия кръг на Ла Лига, насрочен за 20 декември в Маями, е отменен. Лигата заяви, че това се дължи на "несигурността в Испания през последните седмици“: " Ла Лига съжалява, че този безпрецедентен проект няма да бъде реализиран“.
Според COPE, източници от Виляреал са изразили "абсолютно възмущение“ от начина, по който Ла Лига е провеждала кампанията по организиране на мача. Те са подчертали убеждението си, че ръководните органи са демонстрирали късогледство и лоша организация.
Виляреал също смята за неуважително едностранното обявяване на отмяната на мача без участието на Виляреал , особено в момент, когато отборът на Марселино Гарсия Торал играеше срещу Манчестър Сити (0:2) в Шампионска лига.
Клубът обмисля да публикува изявление в следващите часове, за да изложи официалната си позиция.
- Лапорта: Надявам се да сбъднем мечтите на футболистите, които искат да играят за Барса
- Барселона проучва възможността да привлече Хари Кейн
- Алън Шиърър разкритикува Сака и Рашфорд след победата на Англия над Панама
- Хулиан Алварес остава непреклонен: Иска само Барселона
- Барселона започва мащабна чистка в състава си
- Луис Суарес: Надявам се Ламин Ямал да достигне поне нивото на Меси
- Педри отваря вратата за трансфер на Хулиан Алварес в Барселона
- Разкриха бонусите по трансфера на Антъни Гордън в Барселона
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]