Карвахал разкритикува Виляреал – Барса в САЩ
Десният бек на Реал Мадрид Даниел Карвахал коментира мача от Ла Лига между Барселона и Виляреал, който ще се проведе на стадион "Хард Рок“ в Маями, САЩ.
"Провеждането на мача Виляреал-Барселона в Маями несъмнено изкривява резултатите от състезанието. Тази ситуация пречи на всички отбори от Ла Лига да се състезават при равни условия“, заяви Карвахал.
Припомняме, че Испанската футболна асоциация (АФЕ), с подкрепата на капитаните на отбори от Ла Лига, обяви на официалния си уебсайт, че в началото на всеки мач от 9-ия кръг играчите ще протестират срещу провеждането на мач от испанското първенство в чужбина.
- Шампиони, герои и паднали гиганти: голямата равносметка на Ла Лига 2025/26
- Жозе Моуриньо се завръща начело на Реал Мадрид?
- Реал Мадрид е предупреден, че асът на Ман Сити за 60 млн. търси ново предизвикателство
- Винисиус: Никога не съм си представял да играя извън Реал Мадрид
- Реал Мадрид е най-популярният футболен клуб в социалните мрежи
- Перес: Няма да спра да говоря за случая Негрейра
- Рикелме загатна за нова ера в Реал Мадрид, но избегна темата „Моуриньо“
- Реал Мадрид ще трябва да плати двойно повече за Моуриньо
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]