Официално: Майорка с нов старши-треньор
Ръководството на Майорка назначи Хоакин Капарос за нов страши-треньор на отбора до края на сезона. 55-годишният специалист заменя на поста напусналия миналата седмица Михаел Лаудруп, който влезе в конфликт с шефовете си, заради уволнението на един от помощниците си. Капарос пое задълженията си още вчера и дори проведе първата тренировка на тима.
„За мен е чест да водя отбор с традиции като Майорка. Хареса ми тукашния проект и за това приех да стана треньор на този тим. Аз и моите помощници гарантираме,че ще работим по 24 часа в денонощието за доброто на Майорка", заяви пред огициалният сайт на клуба Капарос, който за последно бе начело на швейцарския Ксамакс, но след два месеца работа бе уволнен.
Първият мач на Капарос начело на отбора ще бъде срещу Валенсия на 16-и октомври.
- Бейл разкри защо е избрал Реал Мадрид вместо Ман Юнайтед
- Арбелоа преди Селта: За нас миналото не съществува
- Белингам потърси лекари в Лондон: ново напрежение около медицинския щаб на Реал
- Наказание за Мастантуоно: Реал губи трима играчи преди мача със Селта
- Реал започва вътрешно разследване след тежката контузия на Родриго
- Лапорта срещу Фонт: Барселона влиза в нова президентска битка
- Гризман между Атлетико и МЛС: трансферът в Орландо е замразен
- Обрат със сагата „Рашфорд“: Барселона още няма договорка с английската звезда
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]