Агентът на Лева призна, че бъдещето на играча в Барса е несигурно
Агентът Пини Захави , който представлява 37-годишния нападател на Барселона Роберт Левандовски , се изказа за бъдещето на клиента си в каталунския клуб. По-рано медийни съобщения сочеха, че "блаугранас“ няма да поднови договора на полския играч, който изтича през лятото на 2026 г.
"Договорът на Левандовски с Барселона изтича през лятото на 2026 г. и все още не са взети никакви решения. Ще трябва да изчакаме и да видим какво ще се случи в следващите дни.
Оферти от саудитски клубове? Не, не е имало официални преговори със саудитски отбори. В момента няма оферти“, цитира Sport.es думите на Захави.
Левандовски играе за Барселона от юли 2022 г. През този сезон нападателят е участвал в девет мача във всички турнири, отбелязвайки четири гола. Според Transfermarkt пазарната му стойност е 10 милиона евро.
- Барса обяви трансфера на 19-годишен нападател
- Ямал с първи хеттрик в кариерата си при победа на Барса
- Барселона – Виляреал: Над 2.5 гола в мача
- Барселона насочва поглед към Омар Мармуш
- Лоши новини за Барса: Де Йонг с разкъсване на бедрения мускул
- Виктор Фонт: Лапорта все повече прилича на Тръмп
- Виктор Фонт: Живеем в страна, която сякаш иска да страдаме
- Педри: Когато Винисиус вземе топката, остава само да се молиш
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]