Реал Мадрид безкомпромисен срещу Еспаньол

Реал Мадрид победи като гост Еспаньол с 4:0 в мач от 7-ми кръг на Ла Лига. Гостите бяха по-дейния тим на терена и напълно заслужено се поздравиха с успеха. Още в 3-ата минута удар на Кристиано Роналдо бе избит от стража, но топката попадна в гредата.

Португалската звезда на Реал отново показа своята класа в 17-ата минута, когато изведе Гонсало Игуаин на отлична позиция, а нападателят с удар под гредата не остави шансове на вратаря и откри резултата за "Белия балет". При резултат 1:0 завърши първата част.

След почивката гостите от Мадрид стигнаха до още три гола. В 66-ата минута отново Игуаин се разписа за отбора на Жозе Моуриньо, а с асистенция този път се отличи Арбелоа. Кайехон направи резултата класически осем минути преди края на срещата. В 89-ата минута Игуаин оформи своя хеттрик, а с това и крайния резултат в срещата.