Барса излезе с изявление за Гарсия
Барселона публикува изявление на страницата си в социалните мрежи X относно операцията, извършена на вратаря Хоан Гарсия. По-рано бе съобщено, че вратарят е получил контузията в края на мача от Ла Лига срещу Овиедо (1-3).
"Хоан Гарсия претърпя операция тази сутрин (в събота) в болница в Барселона, след като получи разкъсан медиален менискус на лявото коляно. Потвърдено е, че времето за възстановяване е между четири и шест седмици, в зависимост от напредъка му“, се казва в изявление на "блаугранас“.
Гарсия се присъедини към "блаугранас“ миналото лято. През този период той изигра седем мача във всички състезания, като запази три чисти мрежи. Настоящият договор на вратаря с клуба е до лятото на 2031 г. Според информация на Transfermarkt, пазарната му стойност е 25 милиона евро.
- Флик: Труден мач, отборите от по-долните дивизии са смели
- Тер Щеген ще се присъедини към Хирона
- Пике се подигра с Реал Мадрид
- Флик: Мачовете в Купата на Краля не се печелят с име
- От Барса коментираха отпадането на Реал Мадрид
- Барса продължава със защитата на Купата на Краля
- Кроос: Барса няма да спечели никакви международни трофеи
- Флик: Желая всичко най-добро на Алонсо
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]