Реал Мадрид ще подаде жалба до ФИФА заради съдийството в Испания
Реал Мадрид се готви да подаде жалба до ФИФА , в която ще опише подробно "какво се случва в испанския футбол по отношение на съдийството“. Това съобщи официалният медиен канал на телевизията на "бланкосите".
В изявление, телевизионният канал на Реал Мадрид отбеляза, че в доклада до ФИФА ще бъдат споменати инциденти със съдийството в испанския футбол, случили се както през миналия, така и през този сезон.
Информация за подготовката на жалба се появи след победата на "кремообразните“ в мача от 4-ия кръг на испанското първенство с "Реал Сосиедад“ с резултат 2:1, където защитникът на "Реал“ Дийн Хюйсен получи директен червен картон в 32-ата минута.
- Ла Лига е все по-близо до пето място в Шампионска лига
- Куртоа аут за ключови мачове на Реал Мадрид
- Тежък удар за Реал: Куртоа аут за ключовите сблъсъци с Байерн
- Кейн предупреди Реал: Байерн е готов и не се страхува от никого
- Музакитис остава спокоен въпреки интереса на Реал, ПСЖ и Ман Юнайтед
- Байерн се притеснява от атмосферата на „Сантяго Бернабеу“
- Арбелоа след елиминацията на Сити: Да победиш отбор на Гуардиола с 5:1 е нещо огромно
- Гуардиола след отпадането от Реал: Бъдещето на Ман Сити е светло
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]