Бетис се оттегли от преговорите за Антони
Испанският Бетис оттегли офертата си за трансфер на крилото на Манчестър Юнайтед Антони и се отказа от преговорите. Това съобщи журналистът Фабрицио Романо в социалната мрежа X, както и на официално изявление на севилци.
Според източника, медицински преглед за Антoни не е планиран, а трансферът няма да се осъществи заради надутите условия от страна на английския клуб.
"Няма споразумение за Антoъни и ние оттеглихме офертата. Не можем да си позволим трансферната сума и плащанията, които Манчестър Юнайтед би трябвало да направи на играча вместо трансфера“, се казва в изявлението.
През втората половина на миналия сезон Антъни изигра 26 мача за Бетис във всички състезания, отбелязвайки девет гола и правейки пет асистенции. Настоящият договор на играча с английския клуб е до лятото на 2027 г. Според Transfermarkt пазарната му стойност е 35 милиона евро.
- Ди Мария: Методите на Ван Гаал в Ман Юнайтед ме объркваха
- Сенне Ламменс: Искам да ме възприемат просто като нормален човек
- Стив Брус: Магуайър заслужава нов договор с Манчестър Юнайтед
- Каземиро иска да остане в Европа след раздялата с Манчестър Юнайтед
- Ман Юнайтед ще се наложи над уморен Палас
- Каземиро иска да остане в Европа след раздялата с Ман Юнайтед
- Общият дълг на Ман Юнайтед доближи 1.3 млрд. паунда
- Ман Юнайтед е близо до продажбата на Байъндър в Бешикташ
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]