Перес е готов лично да се срещне с Родри
Президентът на Реал Мадрид Флорентино Перес си е поставил за цел да привлече дефанзивния халф на Манчестър Сити Родри , съобщава Cadena Ser.
Според източника, ако е необходимо, Перес е готов лично да преговаря с испанския футболист, без да включва посредници. Също така, президентът на "Кралския клуб“ смята, че самият Родри трябва да предприеме стъпки, за да улесни трансфера си при испанския гранд.
Полузащитникът играе за "гражданите“ от лятото на 2019 г. През този период Родри участва в 265 мача във всички турнири, в които отбеляза 26 гола и направи 32 асистенции. Настоящият трудов договор на играча с клуба е до лятото на 2027 г. Според информация, предоставена на портала Transfermarkt, пазарната стойност на играча е 110 милиона евро.
- Арбелоа: Тази загуба е моя
- Реал Мадрид се предаде в Палма де Майорка (видео)
- Кайседо не затваря вратата за Реал Мадрид, но остава фокусиран върху Челси
- Арбелоа: Предстоят ни девет финала – започваме с Майорка
- Килиан Мбапе и Естер Експосито официализираха връзката си
- Майорка у дома ще отстъпи на Реал Мадрид
- Барса разгроми Реал Мадрид с 6:0 и е на полуфинал в ШЛ
- Разкрити са заплатите в Реал Мадрид, изненадващо име е трето по доходи
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]