Ясно е кога ще се завърне Ендрик
Обявена е конкретна дата, на която нападателят на Реал Мадрид Ендрик трябва да се възстанови напълно от контузията си. Бразилецът се контузи през май 2025 г. и оттогава не е играл. Той ще възобнови работата си с основната група на Реал Мадрид на 8 септември, според авторитетното издание Marca.
Трябва да се отбележи, че бразилецът се контузи на 18 май в мача от 37-ия кръг на Ла Лига със Севиля (2:0), поради което не игра на Световното клубно първенство.
Първият мач на Реал Мадрид от новия сезон е насрочен за 19 август. В първия кръг на Ла Лига от сезон 2025/2026 мадридският отбор ще играе срещу Осасуна. Ендрик играе за Реал Мадрид от 2024 г., а през миналия сезон изигра 37 мача, в които отбеляза седем гола и направи една асистенция.
- Реал Мадрид изостава от английски грандове в надпревара за халф
- Бащата на Мбапе: „Няма проект Килиан“
- Реал Мадрид ще превземе Местая и Валенсия
- Босовете на Реал са недоволни от промените в състава на Арбелоа
- Родриго ще пропусне два европейски мача на Реал Мадрид
- Бивш бразилски национал: Винисиус е средностатистически играч
- Реал Мадрид се интересува от Фоден
- Дешан: Мбапе няма да бяга по 11 км на мач, но той има други качества
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]