Реал Мадрид ще избира между двама нападатели
Реал Мадрид обсъжда кой трябва да замени нападателя Килиан Мбапе през следващия сезон - нападателят Хендрик или Гонсало Торес, съобщава AS.
Според източника, лагерът на "бланкосите“ вижда бъдеще в посочените играчи, но разбира, че те искат да играят. Обкръжението на Ендрик вече е информирало ръководството на испанския гранд, че бразилецът няма намерение да си тръгва дори под наем.
Торес също не иска да напуска Реал Мадрид, въпреки интереса от английски клубове. Подчертава се, че 21-годишният нападател е впечатлил старши треньора на "бланкосите“ Шаби Алонсо на Световното клубно първенство, където е отбелязал четири гола в шест мача.
Миналият сезон Ендрик изигра 37 мача във всички състезания, в които отбеляза седем гола и направи една асистенция.
- Реал Мадрид се оттегли от проекта за реформа на съдийството в Испания
- Феновете на Реал скандираха срещу съдиите след спорно равенство с Хирона
- Арбелоа: Реал няма да се предаде в битката за титлата
- Реал ТВ с остри критики към съдията след равенството с Хирона
- Реал Мадрид се спъна срещу Хирона и отдалечи титлата
- Арбелоа: Реал ще се бори до край за титлата в Ла Лига
- Реал Мадрид отрече слуховете за нов спортен директор
- Арбелоа: Нямаме право на грешка, мислим първо за Хирона
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]