Атлетико обяви трансфера на Алмада
Атлетико обяви на официалния си уебсайт подписването на договор с 24-годишния халф Тиаго Алмада, който преди това игра за Ботафого. Трудовото споразумение с аржентинския футболист е валидно до 30 юни 2030 г.
По-рано Record съобщи, че Зенит от Санкт Петербург е предложил на Ботафого 35 милиона евро за Алмада.
Полузащитникът е играч на бразилския клуб от лятото на 2024 г. През зимата на 2025 г. Алмада премина под наем в Лион. През този период той отбеляза два гола и направи пет асистенции в 20 мача. Според информация, предоставена на портала Transfermarkt, пазарната стойност на играча е 25 милиона евро.
- Анонс на 23-ти кръг на Ла Лига – срещите в събота
- Атлетико срещу Барса в 1/2-финалите за Купата на Испания
- Атлетико унищожи Бетис в четвъртфиналите за Купата на Краля
- Атлетико отказал „скандална“оферта за халф
- Лукман: Щастлив съм, че съм в Атлетико
- Атлетико обяви трансфера на Лукман
- Лукман се присъедини към Атлетико Мадрид?
- Симеоне: Умората от игра на всеки три дни даде своето
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]