Барселона се интересува от Николас Джаксън
Барселона се интересува от нападателя на Челси Николас Джаксън, когото виждат като заместник на 36-годишния нападател Роберт Левандовски, съобщава Caught Offside.
Според източника, лондонският клуб оценява 24-годишния играч на 50 милиона евро. "Блаугранас“ обаче би искал да обсъди варианта за наемане на Джаксън.
Миналият сезон Джаксън изигра 37 мача във всички състезания, в които отбеляза 13 гола и направи шест асистенции. Настоящият трудов договор на играча с клуба е до лятото на 2033 г. Според информация, предоставена на портала Transfermarkt, пазарната стойност на играча е 50 милиона евро.
- Алваро Бенито: Родри беше по-нужен на Реал Мадрид, отколкото на Барселона
- Манчестър Сити обяви трансфера на Родри в Барселона
- Барселона обяви трансфера на Родри от Манчестър Сити
- Барселона, Реал Мадрид и Виляреал следят за 19-годишен талант на Расинг Сантандер
- Сагата с Рашфорд направи неочакван обрат, Барселона отново се намеси
- Серхио Бускетс стана треньор на втория отбор на Барселона
- Барселона оформя трансфера на Родри от Манчестър Сити
- Барселона разглежда Виктор Гьокереш като заместник на Феран Торес
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]