Тебас коментира жалбата на Атлетик срещу Барса
Президентът на Ла Лига Хавиер Тебас коментира искането на Атлетик за одит на всички финансови транзакции на Барселона.
"Атлетик се оплаква, защото Барселона публично заяви желанието си да подпише с играча им, ако твърденията, които приписват на Деко, са верни. Според правилата на ФИФА, ние не можем да се намесваме в това. Но това, което ще направим, е да се уверим, че Барселона спазва правилата за подписване с играчи, независимо дали става дума за Нико Уилямс, Холанд или Меси... който и да е играчът. Няма да променяме нищо“, цитира Marca думите на Тебас.
По-рано Атлетик обяви среща с представители на Ла Лига, за да обсъдят възможността на Барселона да регистрира нови играчи, където баският клуб представи аргументи за нарушенията на каталунците.
- Флик: Харесвам борбения дух на отбора си
- Араухо се завръща след Коледа
- Испанските съдии: Изявленията на Перес са вредни
- Лапорта: Няма какво да кажем за мадридизма
- Разпитаха Луис Енрике по делото Негрейра
- Барселона проявява интерес към защитник на Астън Вила
- Валверде отрече да е получавал доклади, свързани с делото Негрейра
- Барса победи храбрия отбор на Гуадалахара
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]