Алонсо с предупреждение към играчите на Реал Мадрид
Новият старши -треньор на Реал Мадрид Шаби Алонсо е заявил на играчите си, че тези, които не дават най-доброто от себе си по време на мачовете, вече няма да бъдат включени в състава, съобщава Cadena Ser.
Според източника, треньорът е предупредил стриктно играчите си, че тези, които не тичат и не дават всичко от себе си, няма да играят.
Алонсо ясно заяви, че всичките 11 играчи трябва да дадат най-доброто от себе си, дори вратарят Тибо Куртоа. Треньорът каза, че не е достатъчно просто да стоят и да чакат удар към вратата. Играчите трябва да се борят за всяка топка.
- Реал Мадрид ще надвие Хетафе лесно
- Бенфика отрече Престиани да е признал расистка обида към Винисиус
- Уолкът: Реал Мадрид би бил едва осми във Висшата лига
- Райс: Бекъм ми писа след головете срещу Реал
- Агентът на Вирц го предлагал на Реал Мадрид преди Ливърпул
- Мбапе подкрепи Хакими по делото за изнасилване
- Реал Мадрид издаде доживотна забрана на свой фен
- Асенсио е изписан от болницата след сблъсъка в мача с Бенфика
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]