Меси и Барса мачкат, аржентинецът с хеттрик срещу Осасуна (видео)

Европейският клубен шампион Барселона разгроми Осасуна с 8:0 в среща от четвъртия кръг на Ла Лига. Звездата на Барса Лионел Меси откри резултата още в 4-ата минута, след хубав пас с глава на Алвеш. В 13-ата аржентинецът изведе добре Сеск Фабрегас, който с удар от въздуха поакачи на 2:0.

В 34-ата минута Давид Вийя също записа името си сред голмайсторите, правейки резултата класически. В 40-ата минута Рубен си отбеляза нелеп автогил, а само 60 секунди по-късно Лео Меси се разписа за втори път в срещата - 5:0 за "каталунците".

След почивката аржентинската звезда на Барса нацели гредата. В 57-ата минута Лео намери отлично Чави Ернандес, който направи резултата 6:0. Вийя вкара в 77-ата минута втория си гол и седми в мача. Две минути по-късно Меси оформи хеттрика си и крайния резултат - 8:0 за Барселона.