Николас Пас може да се завърне в Реал Мадрид
Аржентинският атакуващ полузащитник на Комо Николас Пас може скоро да се завърне в Реал Мадрид. Това съобщи журналистът и инсайдер Фабрицио Романо в социалната мрежа X (бивш Twitter).
Според Фабрицио, единственият нерешен въпрос в договора е решението относно клаузата за откупуване на играча за 8 милиона евро.
Нека припомним, че този сезон аржентинският халф взе участие в 35 мача, където отбеляза шест гола и направи осем асистенции.
Комо завърши сезона на 10-то място в класирането на Серия А, докато Реал Мадрид завърши сезона на второ място в класирането на испанското първенство.
- Валверде заплашен от по-тежко наказание след червения картон в дербито
- Арбелоа: Реал показа шампионски характер в дербито с Атлетико
- Винисиус реши дербито и запази интригата в Ла Лига
- Бивш юноша на Реал Мадрид: Случайно ритнах Роналдо и повече не тренирах с първия отбор
- Дербито на Мадрид ще отиде в Реал
- Тухел обясни защо не повика Трент
- Ла Лига е все по-близо до пето място в Шампионска лига
- Куртоа аут за ключови мачове на Реал Мадрид
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]