Реал Мадрид плати на Трент 20 милиона бонус
Десният бек Трент Александър-Арнолд е получил бонус за подписване от около 20 милиона евро, когато се присъедини към Реал Мадрид, което беше обявено в петък, 30 май. Това съобщи Mundo Deportivo.
Според източника, Лос Бланкос са платили тази значителна сума, защото английският футболист е преминал към испанския гранд като свободен агент. Реал Мадрид преди това плати 20 милиона евро бонуси за подписване на защитниците Антонио Рюдигер и Давид Алаба, които също се присъединиха към Кралския клуб като свободни агенти.
Договорът на Александър-Арнолд с Реал Мадрид е до края на юни 2031 г.
- Хоселу за Алонсо: Изискванията в Реал са различни от тези в Байер
- Лапорта: Реал говори за Барса, за да прикрие недостатъците си
- Пламен Андреев: Мечтата ми е да играя срещу Реал Мадрид
- Мбапе е близо до изравняване на постижение на Роналдо
- Реал Мадрид получи два гола, но отстрани третодивизионен тим
- ПСЖ е длъжен да плати 100 млн. на Мбапе, а не 61 млн.
- Талант на Байерн е можел да премине в Реал Мадрид
- Испанските съдии: Изявленията на Перес са вредни
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]