Фабрегас: Никога не съм говорил лоши неща за Арсенал
Полузащитникът на Барселона Сеск Фабрегас отрече да е правил каквито и да е коментарии относно това, че Арсенал не е в състояние да се противопостави на останалите грандове в английския футбол, както и да се бори за трофеи. Рано в четвъртък, испанският национал бе цитиран от Sport magazine, че той е подписал с Барселона, защото не вярва, че „артилеристите" са в състояние да спечелят титлата в Англия, както и заради огромната разлика в класата с Челси и с двата манчестърски отбора.
„Аз никога нищо лошо не съм говорил за Арсенал. Но някои хора си пишат, каквото си иска. Това е непрофесионално...", написа Фабрегас на страницата си в Twitter.
„Искам Арсенал да бъде успешен клуб - така, както всеки привърженик на отбора го иска. Отборът заслужава успехи и трофеи. Искам да кажа още нещо - не съм давал никакви интервюта след представянето си в Барселона", допълва бившият капитан на „артилеристите".
- Ямал: Знам, че съм пример, но грешките са част от пътя
- Гулит: Няма причина Реал и Барселона да се оплакват от съдиите
- Манчестър Юнайтед не отстъпва за Рашфорд, заплатата усложнява плановете на Барселона
- Флик иска баланс и лидери за атака на Шампионска лига
- Барселона подготвя нов договор за Флик, но германецът не бърза
- Левандовски отложи решението за бъдещето си в Барселона
- Барселона подаде нова жалба до УЕФА за съдийството срещу Атлетико
- Левандовски: Отпадането боли, но Барселона насочва фокуса към титлата
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]