Трент ще получи 20 млн. от Реал Мадрид
Появиха се допълнителни подробности относно очаквания трансфер на защитника на Ливърпул и Англия Трент Александър - Арнолд в Реал Мадрид. Според Marca, бонусът за подписване, който Кралският клуб ще плати на младежкия продукт на Ливърпул, може да възлиза на 20 милиона евро.
Нека припомним, че на 5 май английският клуб официално обяви, че Трент Александър-Арнолд ще напусне отбора безплатно през летния трансферен прозорец. Настоящият договор на защитника изтича в края на сезона. По-рано бе съобщено, че Реал Мадрид е предложил на Ливърпул 500 000 евро, за да прекрати договора на играча предсрочно, за да може той да се присъедини към нов клуб преди началото на Световното клубно първенство през 2025 година.
- Мбапе е близо до изравняване на постижение на Роналдо
- Реал Мадрид получи два гола, но отстрани третодивизионен тим
- ПСЖ е длъжен да плати 100 млн. на Мбапе, а не 61 млн.
- Талант на Байерн е можел да премине в Реал Мадрид
- Испанските съдии: Изявленията на Перес са вредни
- Лапорта: Няма какво да кажем за мадридизма
- ПСЖ коментира решението на съда за обезщетение на Мбапе
- Солари може да поеме Реал Мадрид, ако Алонсо напусне
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]