Клоп вече съжалява, че е отказал на Реал Мадрид
Бившият мениджър на Ливърпул Юрген Клоп заяви пред шефовете на Реал Мадрид преди няколко седмици, че има съмнения относно поемането на Лос Бланкос. Това съобщава Marca.
Според източника, германският специалист в момента съжалява, че е отказал да заеме поста старши -треньор на Кралския клуб. Подчертава се, че сега Клоп няма да може да получи назначение в Реал, тъй като испанският грант вече е постигнал споразумение с Шаби Алонсо , който е треньор на Байер Леверкузен.
По-рано медиите съобщиха, че настоящият старши -треньор на "бланкосите“ Карло Анчелоти ще обяви напускането си на клуба през последната седмица на май.
- Реал Мадрид заплашва плановете на Манчестър Юнайтед за Бруно Гимараеш
- Рууни: Възможен конфликт около Белингам стои зад отсъствието на Александър-Арнолд
- Валверде заплашен от по-тежко наказание след червения картон в дербито
- Арбелоа: Реал показа шампионски характер в дербито с Атлетико
- Винисиус реши дербито и запази интригата в Ла Лига
- Бивш юноша на Реал Мадрид: Случайно ритнах Роналдо и повече не тренирах с първия отбор
- Дербито на Мадрид ще отиде в Реал
- Тухел обясни защо не повика Трент
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]