Тер Щеген коментира завръщането си
Вратарят на Барселона Марк-Андре тер Щеген, който се възстанови от контузия на кръстните връзки , реагира на първия си мач от септември 2024 г. Германецът излезе в титулярния състав и изигра пълните 90 минути в мача от 34-ия кръг на Ла Лига срещу Валядолид (2:1).
"Очаквах с нетърпение завръщането си. Това бе много важно и се радвам, че успешно изпълнихме задачата. Победата е основното. Предстоят ни още много важни мачове. Въпреки че Валядолид вече няма шанс за оцеляване, те все още са сериозен противник“, заяви Тер Щеген.
Също след мача, германският вратар публикува публикация на страницата си в социалните мрежи, в която написа следното: "+3 точки във Валядолид. Радвам се, че се върнах на терена с отбора".
Капитанът на каталунците има седем мача през настоящия сезон във всички турнири и седем допуснати гола при една суха мрежа. 26-годишният испанец Иняки Пеня и 35-годишният поляк Войчех Шчесни играха на вратата за каталунците през целия сезон .
- Испания понижи двама съдии на ФИФА след края на сезона
- Барселона следи ситуацията с Хари Кейн
- Барселона обмисля размяна с Ювентус за Камбиасо
- Съпругата на Рафиня: Ти си неуморим и непобедим, ще се завърнеш като феникс
- Френки де Йонг: Много хора гледат футбол, но не го разбират
- Рафиня пропуска мача с Шотландия, в Бразилия се надяват да бъде готов за осминафиналите
- Притеснение за Бразилия: Рафиня започна лечение след контузия на Световното първенство
- Кристенсен остава в Барселона до 2028 година след значително намаление на заплатата
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]