Барселона се интересува от защитник на Байер
Барселона проявява интерес към 29-годишния ляв бек на Байер Алехандро Грималдо. Това съобщава El Nacional.
Според източника, идеята за завръщането на възпитаника на академията на каталунския клуб се харесва както на спортния директор Деко, така и на старши- треньора на отбора Ханс-Дитер Флик. Барселона иска да създаде конкуренция за 21-годишния ляв бек Алекс Балде.
Грималдо е изиграл 45 мача във всички състезания този сезон, в които е отбелязал четири гола и е дал 12 асистенции. Настоящият трудов договор на играча с клуба е до лятото на 2027 г. Според информация, предоставена на портала Transfermarkt, пазарната стойност на футболиста е 40 милиона евро.
- Флик: Най-важното са трите точки
- Рафиня изведе Барселона до успех срещу Осасуна
- Лапорта даде показания като свидетел по делото Негрейра
- Барса ще се наложи над Осасуна
- Флик: Не искам да говоря за Реал Мадрид
- Тебас: Провеждането на мач в чужбина остава наша цел
- Педри подкрепи Араухо
- Хирона обмисля смел трансфер на халф на Барселона
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]