Барса ще продължи с Флик
Барселона ще продължи договора със старши -треньора Ханс-Дитер Флик. Това съобщи Marca.
Отбелязва се, че срокът на новото споразумение ще бъде до лятото на 2027 г. Страните ще подпишат договор след края на сезона.
60-годишният Ханс-Дитер Флик е начело на Барселона от май 2024 г. Под негово ръководство тимът спечели Суперкупата на Испания през 2025 г.
Барселона е на първо място в класирането на испанската Примера дивисион за сезон 2024/2025. Отборът има 76 точки след 33 мача. В събота, 26 април, Барселона ще се изправи срещу Реал Мадрид във финала за Купата на Испания. Мачът започва в 23:00 часа московско време.
- Испания понижи двама съдии на ФИФА след края на сезона
- Барселона следи ситуацията с Хари Кейн
- Барселона обмисля размяна с Ювентус за Камбиасо
- Съпругата на Рафиня: Ти си неуморим и непобедим, ще се завърнеш като феникс
- Френки де Йонг: Много хора гледат футбол, но не го разбират
- Рафиня пропуска мача с Шотландия, в Бразилия се надяват да бъде готов за осминафиналите
- Притеснение за Бразилия: Рафиня започна лечение след контузия на Световното първенство
- Кристенсен остава в Барселона до 2028 година след значително намаление на заплатата
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]