Реал Мадрид ще увеличи заплатата на Винисиус Жуниор
Реал Мадрид ще увеличи заплатата на нападателя Винисиус Жуниор според новото споразумение, което бразилецът ще подпише с клуба. Това съобщи журналистът Матео Морето в социалната мрежа X (преди Twitter).
"Винисиус Жуниор ще удължи договора си с Реал Мадрид. Сделката е пред завършване. До подписването остават само няколко подробности. Договорът ще бъде удължен и клубът ще увеличи заплатата на бразилеца“, написа Морето.
През настоящия сезон на испанската Примера 24-годишният Винисиус Жуниор изигра 26 мача, в които отбеляза 11 гола и направи пет асистенции. Освен това има 12 мача, осем гола и три асистенции в Шампионската лига. Настоящият договор на нападателя с клуба е до лятото на 2027 година.
- Испания понижи двама съдии на ФИФА след края на сезона
- Куртоа: Вероятно това е последното ми Световно първенство
- Мбапе: Тази Франция е по-офанзивна от отборите през 2018 и 2022 година
- Мбапе: Знаех, че Меси ще вкара, той винаги бележи
- Скаути на Реал Мадрид наблюдаваха марокански талант на Мондиал 2026
- Реал Мадрид официално отрече интерес към Майкъл Олисе
- Арда Гюлер се извини на турските фенове след ранното отпадане от Мондиал 2026
- Винисиус: Искам да направя много повече за националния отбор на Бразилия
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]