Стана ясно кога Мбапе ще се завърне в строя
Нападателят на Реал Мадрид Килиан Мбапе скоро ще се завърне на терена. Това съобщи в социалните мрежи журналистът Мигел Анхел Диас.
Според него френският нападател ще пропусне предстоящия мач от Ла Лига между Лос Бланкос и Хетафе, но ще може да вземе участие във финала за Купата на Испания срещу Барселона.
Мбапе е изиграл 50 мача във всички състезания през този сезон, като е отбелязал 33 гола и е дал пет асистенции. Настоящият трудов договор на играча с клуба е до лятото на 2029 г. Според информация, предоставена на портала Transfermarkt, пазарната стойност на футболиста е 170 милиона евро.
- Реал Мадрид се оттегли от проекта за реформа на съдийството в Испания
- Феновете на Реал скандираха срещу съдиите след спорно равенство с Хирона
- Арбелоа: Реал няма да се предаде в битката за титлата
- Реал ТВ с остри критики към съдията след равенството с Хирона
- Реал Мадрид се спъна срещу Хирона и отдалечи титлата
- Арбелоа: Реал ще се бори до край за титлата в Ла Лига
- Реал Мадрид отрече слуховете за нов спортен директор
- Арбелоа: Нямаме право на грешка, мислим първо за Хирона
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]