Белингам за конфликта с Рюдигер: Нормални емоции
Полузащитникът на Реал Мадрид Джуд Белингам отговори на въпрос за конфликти със съотборници. По-рано медиите съобщиха, че футболистът едва не се е сбил със защитника на "бланкосите" Антонио Рюдигер по време на тренировка.
"Това е футбол и е нормално емоциите да бушуват на терена. Свързваш се със съотборниците си по-емоционално, отколкото с всеки друг. За всяко отрицателно взаимодействие, което виждаш, има 20 положителни. Ще се изгуби в медиите и това е добре, стига да има уважение и честност в отбора", заяви Белингам.
В сряда, 16 април, Реал Мадрид ще бъде домакин на Арсенал в реванша от Шампионска лига. Припомняме, че първият мач завърши при резултат 3:0 в полза на английския клуб.
- Реал Мадрид изостава от английски грандове в надпревара за халф
- Бащата на Мбапе: „Няма проект Килиан“
- Реал Мадрид ще превземе Местая и Валенсия
- Босовете на Реал са недоволни от промените в състава на Арбелоа
- Родриго ще пропусне два европейски мача на Реал Мадрид
- Бивш бразилски национал: Винисиус е средностатистически играч
- Реал Мадрид се интересува от Фоден
- Дешан: Мбапе няма да бяга по 11 км на мач, но той има други качества
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]