Стана ясно кога ще се играе Барса – Осасуна
Отложеният мач от 27-ия кръг на Ла Лига между Барселона и Осасуна ще се проведе на 27 март, съобщават от пресслужбата на Кралската испанска футболна федерация. Първоначално мачът трябваше да се проведе на 8 март, но в крайна сметка беше отменен поради смъртта на лекаря на каталунския клуб Карлес Миняро Гарсия.
В момента Барселона заема първо място в класирането на испанското футболно първенство с 60 точки. На второ място е Реал Мадрид (60 точки). Атлетико Мадрид (58 точки) допълва челната тройка.
Осасуна са 14-и. Отборът има 33 спечелени точки в 27 мача.
- Абделкарим – талант на Барселона, който се отличава и в училище
- Барса с минимален, но ценен успех срещу коравия Райо
- Барселона ще прелети през Райо Валекано
- Реконструкцията на „Камп Ноу“ навлиза в решаваща фаза
- Барселона не иска да купи Рашфорд, но иска да го задържи
- Слот: Мачът срещу ПСЖ е най-добрият в кариерата ми в ШЛ
- Двигателят на новата Барселона
- Барселона се връща към традиционна лятна подготовка в Европа
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]