Кунде останал извън състава за втори път поради същото нарушение
Френският защитник на Барселона Жул Кунде не попадна в титулярния състав на каталунския клуб за мача от 24-ия кръг на Примера дивисион срещу Райо Валекано поради закъснение за брифинга преди мача. Това съобщи El Partidazo de COPE в социалната мрежа X (бивш Twitter), позовавайки се на журналистката Хелена Кондис.
По-рано по същата причина Кунде пропусна мача от 9-ия кръг на шампионата с Алавес (3:0). Според източника, старши треньорът на Барселона Ханс-Дитер Флик първоначално е планирал да пусне Жул Кунде на терена от първите минути.
След 23 кръга Барселона има 48 точки. При победа срещу Райо Валекано синьо-гранатовите ще оглавят класирането, пред столичните Реал и Атлетико.
- Флик е разочарован от напускането на Педро Фернандес
- Барса спечели 11 поредни мача, втората най-дълга серия в историята
- Педро Фернандес ще плати 6млн., за да напусне Барса
- Флик: Труден мач, отборите от по-долните дивизии са смели
- Тер Щеген ще се присъедини към Хирона
- Пике се подигра с Реал Мадрид
- Флик: Мачовете в Купата на Краля не се печелят с име
- От Барса коментираха отпадането на Реал Мадрид
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]