Треньорският щаб на Реал Мадрид не е доволен от поведението на Атлетико
Реал Мадрид не оцени медийната стратегия на Атлетико преди дербито.
Мадридското дерби ще се проведе в събота в рамките на 23-ия кръг на Ла Лига. Срещата ще бъде ръководена от съдийска бригада, водена от Сезар Сото Градо.
По-рано "дюшекчиите" пуснаха инструкции как да се подготвят за дербито в две части в социалните мрежи на клуба. По-специално то осмива клубната телевизия на Реал Мадрид. Освен това клубът се обърна директно към съдийската колегия: "Искаме да изразим пълната си подкрепа и солидарност с целия екип от рефери, техните семейства и приятели. Това са много трудни дни за футболната общност. Дръжте се".
Според Marca, треньорският щаб на Реал Мадрид не е много доволен от поведението на съперника си. Твърди се, че не го смятат за "достойно за уважение" от професионална гледна точка.
Също така се отбелязва, че Карло Анчелоти и Диего Симеоне са съседи, но почти не общуват. Преди няколко години между тях имаше по-топли отношения, но сега има известна студенина. Освен това треньорът на Реал Мадрид живее и до Антоан Гризман, но нямат взаимодействие освен учтивите поздрави.
- Атлетико пренебрегна Винисиус в социалните мрежи след дербито с Реал
- Реал Мадрид заплашва плановете на Манчестър Юнайтед за Бруно Гимараеш
- Рууни: Възможен конфликт около Белингам стои зад отсъствието на Александър-Арнолд
- Валверде заплашен от по-тежко наказание след червения картон в дербито
- Арбелоа: Реал показа шампионски характер в дербито с Атлетико
- Винисиус реши дербито и запази интригата в Ла Лига
- Бивш юноша на Реал Мадрид: Случайно ритнах Роналдо и повече не тренирах с първия отбор
- Дербито на Мадрид ще отиде в Реал
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]