Диара отказа на Милан
Най-вероятно полузащитникът на Реал Мадрид Ласана Диара ще остане на „Сантяго Бернабеу". Както е известно, играчът не взе участие в предсезонните срещи на своя отбор в Китай и САЩ и доскоро се смяташе, че въпросът с неговото напускане е решен. Един от кандидатите за играча бе лондонския Тотнъм, но финансовите условия на „шпорите" не устройваха полузащитника - Диара поиска годишна заплата от 4,5 милиона евро, което отказа англичаните.
Както стана ясно в последния ден на трансферния прозорец, опит да подпише с Диара е предприел и шампиона на Италия Милан. Днес сутринта, „росонерите" са отправили оферта към французина, което е била отхвърлена незабавно.
Договорът на Диара с Реал е до 2013 година.
- Мбапе вече има шофьорска книжка
- Артуро Видал: Измислиха VAR, за да не може Реал Мадрид да краде
- Арбелоа, това вече не е Реал Мадрид!
- Анчелоти подкрепи Родриго след тежката контузия
- Кризисна среща в Реал Мадрид след двете поредни загуби
- Родриго: Един от най-тежките дни в живота ми
- Напрежение в Реал Мадрид: играчите губят доверие в Арбелоа
- Сатриано разкри какво се е случило: Видях коляно в лицето на съотборник
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]