Симеоне се заяде с Реал Мадрид
Старши -треньорът на Атлетико Мадрид Диего Симоне говори за съдийството в 1/8-финалния мач за Купата на Краля между Реал Мадрид и Селта Виго (5:2). Мачът се игра на стадион "Сантяго Бернабеу" в Мадрид.
"Не съм гледал мача, но ме информираха, че има такива епизоди, които се случват от 100 години. Не знам защо трябва да има изненада тук. Възможно ли е да се състезаваш с такива отбори? Разбира се. Те са правили това от 100 години и продължават да го правят“, заяви Симеоне, цитиран от Marca.
В тази среща един от спорните моменти бе епизодът, когато през първото полувреме главният рефер Хосе Мунуера Монтеро не отсъди дузпа, след като вратарят на Лос Бланкос Андрей Лунин улови и събори халфа Уилот Сведберг.
- Атлетико ще спечели на Катедралата
- Атлетико Мадрид, Селта и Компостела се включиха в кампанията за Любо Пенев
- Барса загуби Олмо до края на годината
- Барса увеличи преднината си в Ла Лига
- Барселона ще прекърши Атлетико
- УЕФА обяви за санкции срещу Атлетико
- Атлетико Мадрид постави нов рекорд от приходи
- Симеоне: Планът бе да въвлечем съперника в играта си
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]