Араухо няма да напусне Барса през януари
Защитникът на Барселона Роналд Араухо няма да напусне клуба през януарския трансферен прозорец. Това съобщи журналистът Фабрицио Романо в социалната мрежа X (бивш Twitter) с позоваване на автора на Mundo Deportivo Фернандо Поло.
"В Барселона вече са убедени, че Роналд Араухо ще остане в клуба, вместо да напусне през януари!“, написа Романо.
Отбелязва се, че във вторник, 14 януари, се проведе нов кръг от преговори с участието на спортния директор Деко. Барселона получи съгласието на Роналд да остане в клуба, въпреки усилията на Ювентус.
По-рано беше съобщено, че 25-годишният Роналд Араухо е близо до преминаване в Ювентус Торино. Договорът на уругвайския защитник с Барселона е до лятото на 2026 година.
- Ханзи Флик: Родри няма да играе срещу Елче
- Барселона и Тотнъм проявяват интерес към Фоларин Балогун
- Барселона договори условията с Доминик Ливакович за наем
- Барселона официално привлече Жоау Кансело
- Барселона включи Лаутаро Мартинес в краткия списък за нов нападател
- Барселона подготвя трансфера на Доминик Ливакович за сезон 2027/2028
- Деко потвърди, че Барселона търси нов централен нападател
- Жозе Моуриньо: Килиан Мбапе е футболист от извънземно ниво
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]