Гаридо: Как да победим Барса, след като дори Шави и Вия са резерви?
Старши-треньорът на Виляреал Хуан Карлос гаридо след края на срещата от втория кръг на Примера дивисион с Барселона поздрави Барселона за победата и заяви, че трудно някой отбор в света би могъл да се противопостави на каталунците. Както е известно, шампионите разгромиха своя противник с 5:0 на „Камп Ноу", като Алкантара, Фабрегас и Санчес отбелязаха по едно попадение, а Меси оформи дубъл в срещата.
„Ние не показахме най-доброто от себе си, но това не омаловажава факта, че Барса се представи просто великолепно. Единственото, което мога да направя е да поздравя съперника за блестящата му игра и заслужената победа", заяви Гаридо за RNE Radio 4.
„Не виждам отбор в света, който да успее да им се противопостави. Погледнете на резервната им скамейка кой се намира и всичко ще ви стане ясно. За какво повече да говорим, след като Шави и Вия започват мача, като резерви?", завършва 42-годишният специалист.
- Флик разкри тайната на Барселона след историческия сезон
- Барса набеляза нападател на Шахтьор Донецк за наследник на Лева
- Нов удар за Испания преди Мондиал 2026: Фермин Лопес отпадна от Световното
- Бастони охладня към трансфер в Барселона и остава верен на Интер
- Лоши новини за Испания: Ямал пропуска старта на Мондиал 2026
- Барселона заложи на дългосрочна стабилност с нов договор за Флик
- Трансферът на Хулиан Алварес в Барселона е пред провал
- Барселона следи звездата на Виляреал Алберто Молейро
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]