Анчелоти: не искам да говоря за регистрацията на Олмо
Старши -треньорът на Реал Мадрид Карло Анчелоти отговори на решението да регистрира временно играчите на Барселона Дани Олмо и Пау Виктор.
"Регистрация на Олмо и Виктор? Имам мнение по този въпрос, но не искам да говоря за него“, заяви Анчелоти.
В началото на януари Ла Лига, както и Испанската футболна федерация, официално отказаха регистрация на каталунския клуб за Олмо и Виктор. Въпреки това, в сряда, 8 януари, стана известно, че Висшият спортен съвет на Испания разреши на Барселона да регистрира Олмо и Виктор за втората част от сезона в Ла Лига, Купата на Испания и Суперкупата, докато обжалването на Блауграна не бъде разгледано в съдилищата.
- Моуриньо: Бих изиграл отново финала на Лига Европа, но без Антъни Тейлър
- Реал Мадрид е близо до завръщането на Нико Пас
- Винисиус влезе в елитна компания с историческо постижение за Бразилия
- Винисиус: Знаех, че отново ще блестя с екипа на Бразилия
- Байерн подготвя нов договор за Майкъл Олисе, за да спре интереса на Реал Мадрид
- Естер Експосито отвърна на критиците: Феминизмът не означава да спреш да танцуваш
- Парагвай с жалба до ФИФА срещу Белингам заради спорен инцидент на Мондиал 2026
- Перес подготвя историческа промяна в собствеността на Реал Мадрид
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]