Флик: Трябва да продължим без Олмо
Старши- треньорът на Барселона Ханс-Дитер Флик смята, че ситуацията с картотекирането на халфа Даниел Олмо и нападателя Пау Виктор може да обедини останалите играчи на тима.
"Както казах, не е толкова лесно, когато един отбор загуби двама много важни играчи. Станаха много по-добри. Дани Олмо е страхотен футболист. Разбира се, че ни липсва, но трябва да продължим. Разбира се, това ни засяга, но също така ни дава възможност да се сближим като екип. Трябва да покажем, че сме отбор“, заяви Флик, цитиран от AS.
Ла Лига отказа регистрацията на Барселона на Олмо и Виктор за втората част от настоящия сезон на Ла Лига. По-рано медиите съобщиха, че синьо-гранатовите футболисти са изнервени от ситуацията с картотекирането на Олмо и Виктор.
- Барселона пречупи Еспаньол и направи решителна крачка към титлата (видео)
- Барса предлага нов договор на Лева при по-ниска заплата
- Ямал получил леко разтежение, но ще е на линия за дербито с Еспаньол
- Вечната война
- Бастони не желае да напуска Интер, въпреки интереса на Барса
- Барса ще спечели каталунското дерби
- Арбелоа: Реал ще се бори до край за титлата в Ла Лига
- В Интер се усмихнали на оценката на Барса за Бастони
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]