Анчелоти: Винисиус е много разстроен
Старши- треньорът на Реал Мадрид Карло Анчелоти говори за възможна дисквалификация за няколко мача след изгонването на крилото на Лос Бланкос Винисиус Жуниор в мача от 12-ия кръг на испанската Примера лига с Валенсия (2:1) за блъскане на вратаря на домакините Столе Димитриевски в лицето.
"Убедени сме, че не бе червен картон, а жълт, така че се надяваме, че той [Винисиус] няма да бъде дисквалифициран.
Трудно е да си на негово място и да търпиш всичко, което се случва около него, с тези обиди. Но в същото време той все още се опитва да бъде по-добър.
Той е много разстроен заради червения картон, той се извини и трябва да гледаме напред“, заяви Анчелоти, цитиран от AS.
По-рано в медиите се появи информация, че бразилският футболист може да бъде дисквалифициран за период от четири до 12 мача.
- Салах е готов да премине в Реал Мадрид, Барселона или Байерн
- Стана ясно колко ще отсъства Милитао
- Телевизията на Реал Мадрид нападна съдията от мача със Селта
- Ман Сити ще надиграе Реал в Мадрид
- Алонсо: Загубихме три точки, но пътят е дълъг
- Алонсо: Не получихме това, на което се надявахме
- Алонсо: Борим се за три точки срещу Ман Сити
- Стана ясно защо Карерас бе изгонен
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]