Бетис победи Виляреал с човек по-малко
Завърши мачът от 17-ия кръг на испанското първенство, в който се срещнаха Виляреал и Бетис. Отборите играха на стадион "Керамика" във Виляреал (Испания), като Бетис спечели с 2:1.
Резултатът в мача бе открит в 32-ата минута: точен беше нападателят на Бетис Витор Уго Роке Ферейра. В 34-ата минута Чими Авила получи директен червен картон, оставяйки гостите в малцинство. В 47-ата минута Джовани Ло Селсо удвои аванса на Бетис. В 55-ата минута Алекс Баена върна едно попадение.
Виляреал има 26 точки от 16 мача и е на шесто място в класирането на Ла Лига. Бетис е на девето място с 24 точки от 17 мача.
- Арсенал се интересува от халф на Виляреал
- Ла Лига обяви най-добрия треньор за ноември
- Виляреал се изкачи до 2-ра позиция в Ла Лига
- Борусия ще удари „Жълтата подводница“
- Виляреал победи Майорка с късен гол
- Пафос изненада Виляреал
- Жълтата подводница ще удари Пафос
- Виляреал с разгромен успех над Райо Валекано (видео)
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]