Играчите на Реал Мадрид се съмняват в Мбапе
Футболистите на Реал Мадрид все повече се съмняват в себеотдаването на нападателя Килиан Мбапе. Това съобщава Relevo.
Според източника, играчите на "лос бланкос" виждат, че френският футболист демонстрира таланта си във всяка тренировка, но също така забелязват, че неговият "пламък изгасва в мачовете“. Останалите играчи на Кралския клуб отбелязват, че проблемът не е само в реализирането на положения, но и в това, че Мбапе не се опитва да помогне на отбора, когато е необходимо.
През този сезон Мбапе взе участие в 20 мача във всички турнири, в които отбеляза 10 гола и две асистенции. Настоящият трудов договор на играча с клуба е до лятото на 2029 г. Според информация на портала Transfermarkt пазарната стойност на футболиста е 180 милиона евро.
- Флорентино Перес иска да привлече Педри
- Реал Мадрид отново е заинтересован от Конате
- Реал Мадрид изостава от английски грандове в надпревара за халф
- Бащата на Мбапе: „Няма проект Килиан“
- Реал Мадрид ще превземе Местая и Валенсия
- Босовете на Реал са недоволни от промените в състава на Арбелоа
- Родриго ще пропусне два европейски мача на Реал Мадрид
- Бивш бразилски национал: Винисиус е средностатистически играч
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]