Платини: Мбапе се губи на терена
Френската легенда Мишел Платини, който беше и президент на УЕФА, изрази мнение, че капитанът на националния отбор на страната Килиан Мбапе е загубен на терена заради последните си изяви с Реал Мадрид. Платини бе на посещение в Музея на спорта в Ница и говори пред журналисти.
"Намирам, че се губи на терена. Голям шампион трябва да се възкръсва от пепелта постоянно. Това може да направи от Килиан голям шампион", заяви европейският шампион от 1984 година.
Килиан Мбапе имаше тежка вечер при гостуването на Реал Мадрид на Ливърпул, загубено с 0:2, като не само не успя да вкара, но пропусна и дузпа за тима си, която щеше да позволи на "лос бланкос" да изравни резултата в мача. В последните 6 мача на Кралския клуб той има само едно попадение при успеха над Леганес с 3:0 миналия уикенд.
- Реал Мадрид се оттегли от проекта за реформа на съдийството в Испания
- Феновете на Реал скандираха срещу съдиите след спорно равенство с Хирона
- Арбелоа: Реал няма да се предаде в битката за титлата
- Реал ТВ с остри критики към съдията след равенството с Хирона
- Реал Мадрид се спъна срещу Хирона и отдалечи титлата
- Арбелоа: Реал ще се бори до край за титлата в Ла Лига
- Реал Мадрид отрече слуховете за нов спортен директор
- Арбелоа: Нямаме право на грешка, мислим първо за Хирона
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]