Пти: Мисля, че Мбапе е бил измамен
Бившият френски национал Еманюел Пти коментира провалите на нападателя на Реал Мадрид Килиан Мбапе в мадридския клуб.
"Мисля, че той наистина е бил измамен. Вярвам в такива неща. Може да не повярвате. Казвам това, защото съм готов да отговарям за думите си. Вярвам, имам много неща, в които вярвам. Западните хора не вярват в това, не е в тяхната култура, ние сме твърде рационални. Но аз вярвам", заяви Пти.
Припомняме, че в последния си мач за Реал Мадрид в Шампионската лига Мбапе не успя да вкара гол от дузпа срещу Ливърпул в 5-ия кръг на генералната фаза.
- Реал Мадрид се оттегли от проекта за реформа на съдийството в Испания
- Феновете на Реал скандираха срещу съдиите след спорно равенство с Хирона
- Арбелоа: Реал няма да се предаде в битката за титлата
- Реал ТВ с остри критики към съдията след равенството с Хирона
- Реал Мадрид се спъна срещу Хирона и отдалечи титлата
- Арбелоа: Реал ще се бори до край за титлата в Ла Лига
- Реал Мадрид отрече слуховете за нов спортен директор
- Арбелоа: Нямаме право на грешка, мислим първо за Хирона
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]