Модрич: Мбапе ще се справи
Полузащитникът на Реал Мадрид Лука Модрич говори за представянето на нападателя Килиан Мбапе в мача от 5-ия кръг на общата фаза на Шампионска лига с Ливърпул (0:2). По време на мача Мбапе пропусна дузпа.
"Имахме дузпа, която можеше да промени хода на мача, но не я изпълнихме и при резултат 0:2 мачът бе почти загубен. Виждаме Мбапе в добро състояние, той тренира добре и е уверен. Понякога всичко се получава, понякога не, особено от дузпа. Вярваме му и той определено ще се справи“, цитира Mundo Deportivo думите на Модрич.
Мбапе отбеляза един гол и направи една асистенция в пет мача този сезон в Шампионска лига.
В момента Реал Мадрид е на 24-то място в класирането на Шампионската лига с шест точки.
- Мбапе след разгрома над Норвегия: Свършихме си работата, време е за възстановяване
- Реал Мадрид е готов да се раздели с Камавинга, Моуриньо не разчита на французина
- Реал Мадрид се отказва от Енцо Фернандес и Матеуш Фернандеш
- Моуриньо: Искам играчите на Реал да отпаднат от Мондиала възможно най-рано
- Край на една ера: Дани Себайос напусна Реал Мадрид след девет години
- Кукурея прикани Енцо Фернандес да напусне Челси за Реал Мадрид
- Моуриньо: Бих изиграл отново финала на Лига Европа, но без Антъни Тейлър
- Реал Мадрид е близо до завръщането на Нико Пас
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]