Рамос може да продължи кариерата си във Висшата лига
Испанският защитник Серхио Рамос , който е свободен агент, може да продължи кариерата си във Висшата лига.
Според TEAMtalk английският Нюкасъл проявява сериозен интерес към играча. Отбелязва се, че "свраките" са готови да предложат на Рамос договор за година и половина, при условията на който футболистът ще спечели около 10 милиона евро. Английският отбор трябва спешно да подсили защитата си заради кризата с контузените.
Нека си припомним, че последният клуб на Рамос бе Севиля, където играчът започна професионалната си кариера. 38-годишният футболист се завърна в родния си отбор през лятото на 2023 г. като свободен агент. Преди това бранителят е играл още за Реал Мадрид и френския Пари Сен Жермен.
През миналия сезон бранителят изигра 37 мача за Севиля във всички турнири, в които отбеляза седем гола и една асистенция. Договорът на играча с отбора изтече през лятото. Очакваната цена на футболиста според интернет портала Transfermarkt е 1.8 милиона евро.
- Ненужна пресечна точка
- Арбелоа започна с победа в Реал Мадрид (видео)
- Ясни са условията, при които Арбелоа ще остане треньор на Реал Мадрид
- Луис Енрике може да оглави Реал Мадрид
- Хетафе се подсили с уругвайски национал
- Флик е разочарован от напускането на Педро Фернандес
- Барса спечели 11 поредни мача, втората най-дълга серия в историята
- Реал Мадрид разглежда Артета за свой старши-треньор
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]