Туран: Всяко докосване на Гюлер върху топката е като диамант
Бившето крило на Барселона и националния отбор на Турция Арда Туран сподели мнението си за старши- треньора на Реал Мадрид Карло Анчелоти и игровото време на крилото на Лос Бланкос Арда Гюлер.
"Изпитвам голямо уважение към Анчелоти. Управлението на известни играчи и поддържането на баланс в отбора не е лесна задача. Докато тактиката и техническият анализ са необходими, способността на треньора да управлява човешките взаимоотношения е това, което наистина определя величието. Ето защо Анчелоти заслужава всяко уважение.
Арда Гюлер не винаги получава игрови минути в Реал Мадрид, но всяко докосване на топката е като диамант“, заяви Туран.
През този сезон Гюлер е играл 307 минути в мачове за Реал във всички турнири.
- Абделкарим – талант на Барселона, който се отличава и в училище
- Барса с минимален, но ценен успех срещу коравия Райо
- Барселона ще прелети през Райо Валекано
- Реконструкцията на „Камп Ноу“ навлиза в решаваща фаза
- Барселона не иска да купи Рашфорд, но иска да го задържи
- Слот: Мачът срещу ПСЖ е най-добрият в кариерата ми в ШЛ
- Двигателят на новата Барселона
- Барселона се връща към традиционна лятна подготовка в Европа
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]