Хесус Навас слага край на кариерата си?
Хесус Навас ще сложи края на футболната си кариера на 30 декември, съобщи италианският журналист Фабрицио Романо в четвъртък. 39-годишното крило носи екипа на родния си клуб Севиля, с който спечели четири пъти Лига Европа, два пъти купата на Испания и веднъж Суперкупата на Европа.
С Манчестър Сити Навас стана шампион на Англия и триумфира с купата на Футболната асоциация.
Крилото има две европейски титли и е златен медалист от Мондиал 2010 с националния отбор на Испания, за който игра между 2009 и 2024 година.
Хесус Навас беше в Манчестър Сити в периода 2013-2017 година, а през останалата част от своята кариера защитаваше цветовете на Севиля.
Нападателят има общо над 600 мача са Сити и Севиля.
- Валенсия и Севиля размениха по гол и по точка
- Футболисти и фенове на Валенсия подкрепиха Любо Пенев
- Продажбата на Севиля набира скорост
- Севиля взе своето срещу Осасуна (видео)
- Атлетико ще се възползва от кризата в Севиля
- Санчес разказа за провала на трансфера си в Ман Сити
- Санчес обясни защо е празнувал гола си срещу Барса
- Флик: Важно е да се държим заедно
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]