Двама основни футболисти на Реал с контузии след мача с Осасуна
Реал Мадрид загуби двама от бразилските си национали - Родриго и Едер Милитао, които бяха сменени принудително още в първото полумвере в мача с Осасуна.
Родриго се завърна на терена, след като се възстанови от травма на феморалния бицепс, но напусна игра в 20-ата минута със сълзи на очи.
Сънародникът му Едер Милитао бе изнесен на носилка, след като се свлече на земята в наказателното поле и се държеше за дясното коляно. Той покри лицето си с фланелката си при напускането на терена. През август 2023 той скъса вътрешна кръстна връзка на лявото коляно и бе извън игра в продължение на осем месеца.
Лукас Васкес също получи контузия, но продължи игра, след като му бе оказана медицинска помощ.
- Гари Невил: Само Белингам играе на очакваното ниво за Англия
- Белингам: За мен Хари Кейн е най-великият английски футболист
- Клубове от Висшата лига следят Камавинга и Чуамени
- Ливърпул проявява интерес към Камавинга
- Мбапе след разгрома над Норвегия: Свършихме си работата, време е за възстановяване
- Реал Мадрид е готов да се раздели с Камавинга, Моуриньо не разчита на французина
- Реал Мадрид се отказва от Енцо Фернандес и Матеуш Фернандеш
- Моуриньо: Искам играчите на Реал да отпаднат от Мондиала възможно най-рано
328