Реал Мадрид е близо до споразумение с Шаби Алонсо
Старши -треньорът на Байер Леверкузен Шаби Алонсо е близо до устно съгласие да оглави Реал Мадрид. TEAMtalk съобщава това.
Според източника, президентът на испанския клуб Флорентино Перес е общувал директно с обкръжението на Алонсо от няколко месеца и сега испанският специалист е най-близо до съгласието. Това идва на фона на неубедителното представяне на Лос Бланкос в последните мачове, които включват поражения от Барселона (0:4) в Ла Лига и от Милан (1:3) в Шампионска лига. Ако Анчелоти бъде уволнен през настоящия сезон, Перес е готов да назначи Раул до лятото, преди Алонсо да стане новият постоянен треньор.
- Ливърпул опитва да изпревари Реал Мадрид за „изключителен“ талант от Висшата лига
- Ендрик: Модрич ме научи на всичко в Реал
- Арбелоа избегна темата за Моуриньо: Мисля само за следващия мач
- Нагелсман излезе начело в надпреварата за треньорския пост в Реал Мадрид
- Реал Мадрид ще надиграе Еспаньол на гости
- Тебас: Моуриньо е шоумен – завръщането му ще е плюс за Ла Лига
- Моуриньо отклони темата „Реал“: Фокусът ми е върху Бенфика
- Съдийската комисия в Испания потвърди гола на Бетис срещу Реал Мадрид
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]