Барса следи Леао
Барселона следи отблизо 25-годишното крило на Милан Рафаел Леао, който демонстрира недоволство от позицията си в лагера на росонерите. Това съобщава Sport.es.
Според източника Леао не харесва факта, че е загубил лидерската си позиция в Милан под ръководството на старши треньора Пауло Фонсека, поради което трансферната му стойност намалява. Това обстоятелство е благоприятно за каталунците. Каталунският клуб включи Леао в списъка си с нападатели, които да подпишат това лято.
Този сезон Леао взе участие в 11 мача във всички турнири, в които отбеляза един гол и четири асистенции. Настоящият трудов договор на играча с клуба е до лятото на 2028 г. Според информация, предоставена на портала Transfermarkt, пазарната стойност на футболиста е 75 милиона евро.
- Барса обяви трансфера на 19-годишен нападател
- Ямал с първи хеттрик в кариерата си при победа на Барса
- Барселона – Виляреал: Над 2.5 гола в мача
- Барселона насочва поглед към Омар Мармуш
- Лоши новини за Барса: Де Йонг с разкъсване на бедрения мускул
- Виктор Фонт: Лапорта все повече прилича на Тръмп
- Виктор Фонт: Живеем в страна, която сякаш иска да страдаме
- Педри: Когато Винисиус вземе топката, остава само да се молиш
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]