От Борда на Реал Мадрид искат Анчелоти да напусне клуба
Някои авторитетни фигури в ръководството на Реал Мадрид след съкрушителното поражение от Барселона (0:4) затвърдиха мнението си, че настоящият старши- треньор на клуба Карло Анчелоти трябва да напусне отбора, съобщава Relevo.
Според източника, неназовани лица са недоволни от начина, по който е организиран ежедневният процес в отбора, не са доволни и от отношението на треньора към младите футболисти и липсата на доверие в тях. По-конкретно става дума за турския полузащитник Арда Гюлер , който все още не получава нужните шансове от Анчелоти.
Ръководството оценява високо приноса на Карло за успехите на клуба през последните години, но смята, че времето му в отбора е изтекло. Източникът казва, че започва да се натрупва напрежение сред играчите в съблекалнята.
Отбелязва се обаче, че Анчелоти, въпреки всичко, има доверието на президента на Мадрид Флорентино Перес.
Анчелоти е единственият старши -треньор, печелил пет пъти Шампионската лига на УЕФА (два пъти с Милан и три пъти с Реал Мадрид) и единственият треньор, ръководил отбори в шест финала (2003, 2005, 2007, 2014, 2022, 2024).
- Манчестър Юнайтед следи Орелиен Чуамени, но Реал Мадрид отказва да го продава
- Родри отказал нов договор с Манчестър Сити, Реал Мадрид е все по-близо
- Реал Мадрид готви оферта за Родри
- Килиан Мбапе убеждава Майкъл Олисе да премине в Реал Мадрид
- Реал Мадрид започна преговори с агентите на Родри
- Федерико Валверде: Ще използвам всяка секунда, за да се уча от Жозе Моуриньо
- Флорентино Перес блокира евентуален трансфер на Родри в Реал Мадрид
- Реал Мадрид проявява интерес към световния шампион Феран Торес
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]