Атлетико се провали срещу Бетис

F.

Бетис победи с 1:0 у дома Атлетико Мадрид в среща от 11-ия кръг в шампионата на Испания

В четвъртата минута центриране на Абде Езалзоли се отби в Аксел Вицел и след това в Хосе Хименес, за да влезе във вратата на гостите.

До края на първата част "зелено-белите" имаха още шансове да се разпишат, като един път и гредата помогна на столичани след шут на Езалзоли.

След почивката Атлетико опита да изравни, но в 80-ата минута удар на Хулиан Алварес срещна страничния стълб.

Поражението е първо за мадридчани през настоящия сезон. Отборът, воден от треньора Диего Симеоне, се намира на четвърто място в Примера дивисион с актив от 20 точки. Бетис заема пета позиция с две точки по-малко от днешния си противник.